Greg Hastings Tournament Paintball MAX’D Trikovi za Xbox

” Greg Hastings ‘ turnir Paintball MAX’D ” zaXbox kreira zabava paintball u prvom licu pucač . Igra ima career modu sa 29 različitih turnira plus online multiplayer opcije kako bi primiti čak 14 igrača . Znajući nekoliko vara i savjete može pomoći da ostvari pobjedu i otključavanje određene bonuse u igri . Arcade mod

Kada igrate u arkada modu , možete otključati tri vara ako max svoj ​​lik statistike , a zatim postići određeni broj bodova iskustva . Zarada 10 bodova iskustva otključava dodatne logotipi , zarada 20 bodova iskustva otključava slow motion mod i zarađivati ​​30 bodova iskustva otključava Bog mod . Za korištenje vara , idite na ” Moj lik ” Izbornik i odaberite ” bijelo”. Od tamo ćete biti u mogućnosti za prebacivanje vara On ili Off .
Unlock Likovi

Ako stavite na prva tri mjesta u svim natjecanjima u single- player modu ćete otključati sve u igri znakova . Ako je to previše posla , možete zaposliti varati za otključavanje Pro igrač po vašem izboru . Da biste to učinili , idite na ” Moj lik ” Izbornik i držite lijevu analogni stick na lijevoj strani , dok kuckanje “Y ” gumb . To varati radi samo u single- player modu .
patka Walk

Pritisak dolje tijekom igre čini vaš lik Crouch , alijednostavan trik vam omogućuje da hodaju okolo u istom položaju : kada je čučnuo , pritisnite tipku ” lijevo ” i ” Desno ” u isto vrijeme i držati ih jednu sekundu . Ako je učinjeno kako treba , vaš lik treba ostati čučnuo i ispaliti hitac . Otpustite “pravo” ali zadržati ” Left ” održana dolje, a zatim pritisnite ” Up “. Sada ćete biti u mogućnosti da hodaju okolo u zgrčenu položaju još vide kao da stojite .
Quick Dive

Tijekom utakmice , zaron na zemlju ili iza prepreke kako bi se izbjeglo dolazne kuglica ; Čak Trenutak oklijevanja može biti katastrofalno . Ako koristite kontroler s turbo značajku , možete izvesti trik koji vam omogućuje da zaronite brže nego što je normalno uključivanjem turbo , drži ” Left ” a zatim pritiskom na ” B ” za brzo urona

Postignuća

proglasili pobjedu u igri završnih šest turnira zaradi posebne nagrade : . osvojivši 24. turnir zaradi brončane naočale , osvojivši 25. turnir pobjeđuje srebrne naočale , osvojivši 26. turnir osvaja zlatne naočale , osvojivši27. turnir zaradi brončanu marker (što je sport izraz za pištolj ) , osvojivši28. turnir tvrdi srebrni flomaster i osvojivši 29. turnir bilježi zlatni marker .