Kako napraviti križ Corvette C6 u Need for Speed ​​: Most Wanted

” Need for Speed ​​: Most Wanted ” je izdan za Xbox 360 u studenom 2005Igra ima otvoreni svjetski okoliš i priču koja se fokusira na svijetu ilegalni street utrke . Između prebrze vožnje udaljen od policije i istraživati ​​svijet igre , igrači mogu završiti utrku izazove za otključavanje novih mogućnosti vozila . Iako postoji bezbroj automobili dostupni voziti ,križ Corvette C6 ( ili Corvette C6 R ) jenajteže otključati za igru ​​, zahtijevajući 100 posto završetak igre . Upute Screenshot pregled, 1

Završi sve ” Sprint ” Track utrke . Postoje 44 Ukupno pjesme i odgovarajuće utrke . Da bi svoj ​​put do 100 posto završetka igre , svaka utrka mora biti završena u prvom mjestu .
2

Završi sve “drag ” Track utrke . ” Povucite ” utrke su sve o maksimalnom brzinom preko kratkom putu , kako bi bili sigurni da odaberete auto s brzim ubrzanjem i visokom najvećom brzinom . Morate završiti na prvom mjestu na svih 11 pjesama .
3

završiti sve ” Krug ” rase . Postoji 28 Ukupno ” Krug ” pjesme , i svatko se mora pobijedio sa završiti prvo mjesto .
4

Završi sve ” Lap Knockout ” utrka s završiti prvo mjesto . Ovaj način uključuje 20 utrka tijekom kojihposljednje mjesto vozač je ispao iz utrke na početku svakog novog kruga .
5

Kompletan svaki zadnji ” Speedtrap ” pjesma s kraja prvo mjesto . To jeposljednji i najveći izazov u krug utrke , sa 31 Ukupno pjesama na gospodara .
6

Poraz sve 15 ” crnu listu ” cure . Za te šef izazova , morate uložiti i svoj novac i svoj ​​automobil . Natjecatelji za poraz su : Sonny , TAZ , Vic , Izzy , Big Lou , Barun , dragulji , Earl , Kaze , Ming , Webster , JV , Ronnie , Bull i britva . Iako je svaka pobjeda će otključavanje novih automobila za korištenje , a sve mora biti poražen pridonijeti cilju 100 posto završetka .
7

izbjeći policiju pod ” Heat razini 6. ” Nakon pobjede Razor u završnoj ” crnu listu ” izazov , što će biti prisiljeni da izbjegne policiju pod ” Heat razinu 6 ” – to znači policijske kruzera , SUV- a policijski helikopteri će sve biti poslije vas . Ako može preživjeti za pet minuta , što će uspješno dovršiti career modu na 100 posto .