Kako Otključaj nove ljude na Mario Kart Wii

” Mario Kart Wii ” jeutrkujući igra u kojoj morate utrci kao razne Nintendo likova , uključujući i Mario , Luigi , Peach, Bowser i mnogi likovi koji mogu biti otključan uz nove utrke kartinga , bicikle i stazama . Otključavanje likove Mario Kart Wii zahtijeva da otključate sve utrke tečajeva za utrku na i pobijediti . Upute Screenshot
1

Unlock Beba Daisy tako da odete na ” Quick Race ” i odabirom opcije ” 50cc . ” Osvojiti prvo mjesto u svim 50cc čaše i izbjeći uzimajući hit od strane drugih protivnika . Morate dobiti jednu zvjezdica u svim 50cc čaše .
2

Unlock osam stručno osoblje Duh vremena Data probne utrke da se beba Luigi . Za otključavanje stručno osoblje Ghost pjesme , morate pobijediti vrijeme suđenja utrku po sedam do 10 sekundi marže .
3

Kliknite na ” vrijeme suđenja Mode” i kompletnih 16 različitih rasa otključati Birdo .
4

dobitijedan zvijezdica u svim 100cc Retro kupova za otključavanje Bowser Jr.
Srpski 5

pobijediti sve utrke na 150cc Posebna kup za otključavanje Daisy . Izbjegavajte što je pogođen protivnika , zidova ili drugih prepreka kako bi se završiti sve utrke prvi i uz minimalne da nema hitova .
6

osvojile prvo mjesto na svim 50cc šalice za otključavanje Diddy Kong . U 50cc utrke su vrlo jednostavna , tako da bi trebao imati problema . Ostanite na stazi i izbjegavati prepreke .
7

Unlock suhe kosti osvojivši 100cc Leaf šalice utrke . U 100cc šalice su samo za bicikle . Bicikli imaju tendenciju da se brže i bolje rukovanje , iako ponekad može biti lukav . Izbjegavaj udaranje druge protivnike i prepreke kako bi osvojiti prvo mjesto .
8

Unlock Suhi Browser uzimajući jedna zvjezdica ili bolje u svim 150cc Wii kupove. Da biste to učinili , izbjegavajte udarca bilo protivnika, zamke, projektila ili druge stavke na stazi .
9

Unlock Funky Kong za otključavanje četiri stručne duh podataka u kronometar utrkama .
10

Unlock kralj Boo , osvojivši prvo mjesto u svim utrkama 50cc Star kupa .
11

Otključaj Mii Outfit ( A ) , osvojivši prvo mjesto u svim 100cc utrke Posebna kupa .

12

Unlock Mii Oufit ( B ) , osvojivši svih 32 stručnih djelatnika Duh vremena Data probne utrke .
13

Unlock Rosalina osvajanjem jednog zvjezdica ili bolje u sve utrke Mirror način Wii kup . Također možete otključati Rosalina koje imaju spremljenu igru datoteku na vašem Wii za ” Super Mario Galaxy ” i osvajanje 50 Grand Prix utrke .
14

Unlock Toadette utrkivanjem na sve 32 utrke tečajeva u probnom modu Time ili osvojivši 1.000 Wi – Fi -line utakmice .