Savjeti za 7 suđenja do slave za Game Boy

A popularnog anime crtića i kartaške igre , ” Yu – Gi – Oh ” je također inspiriran dugi niz video-igre adaptacije . U 2005 , Konami je izdao ” Yu -Gi-Oh ! 7 Suđenja u slavu : Svjetsko prvenstvo turnir 2005 ” za Game Boy . Igrači se natječu u različitim bitkama , igrajući posebne magije i učinak kartice da nanese štetu na svoje protivnike . Znajući nekoliko jednostavnih savjeta može vam pomoći pobijediti neprijatelje , pa čak i otključati skrivene kartice i prednosti . Likovi

obavljanje određenih poslova može otključati skrivene znakove . Na primjer , ako jasno igru , nađete marik na Koloseum u subotu . Brisanje Sugoroku turnir i opstanak turnir izaziva Shadi da se pojavi u vašoj spavaćoj sobi . Brisanje igru i otključava Odion , Arkana , žice, Rijetke Hunter , Lumis i Umbra , sa svakog lika koji se pojavljuju na Zemlji Mystic , drevno svetište ili Ancient Koloseum . Brisanje igru dva puta otkriva Depridess , iako ste samo vidjeti njegov vatreni crvene oči .
Turniri

Igra također uključuje i nekoliko unlockable turnira . Ako ste osvojiti državljana, a onda putuju u Mystic se zemlja Mystic Koloseum , možete natjecati u Survivor turniru . Kako bi se natjecati u Sugoroku turniru , morate pobijediti svakoga u djedove trgovine . KC Cup turnir moždanajteže za otključavanje , da traži od vas da otključate sve skrivene lik i pobijediti vikenda turnira sedam puta .
Jednostavno dvoboj bodova

da bi se gomilaju lako DP, ili dvoboj bodova , borbeni protivnici znate da možete pobijediti . Kada ih spustiti na oko 100 bodova hit preostalih , pozvati snažan čudovište i koristiti najštetniji mogući napad . Ne samo da ćete zaraditi DP za osvajanje dvoboj , ali i sve nanesene štete bodovi se dodaju svoje dobitke .
kartice

Umetanje tajne lozinke za otključavanje vrijedne kartice . Igra ima na desetke i desetke takvih lozinki . Svaki se sastoji od osam znamenki . Poznati kartica lozinke uključuju Ancient Elf kod 93221206 ,Klaun zombi kod 92667214 ,tamno Mađioničar kod 46986414 iFlame Viper kod 02830619 .
Final Countdown

Ako imate Final Countdown karticu u ruci , igrati u bilo kojem dvoboju za priliku na bonus DP . Nakon što ste igrali Final Countdown karticu , koristite zamku kartice ostatak puta čekati dvoboj je punih 20 okreta . Zato što je osvojio koristeći Final Countdown , možete zaraditi bonus od 5000 DP . Bilo štete svom protivniku je dodao da svoje dobitke .