Pocket Bike Racer Trikovi za XBox

” PocketBike Racer ” za Xbox 360 je prodan od strane Burger King fast – food restorana u 20063,99 dolara igra sadržanu likova poput restorana maskota , “kralj “, adivovski hamburger koji je jurio na minijaturnim motocikle . , ili ” džep bicikle . ” Trikovi i savjeti za ovu igru ​​otključavanje postignuća Gamerscore bodova i nove džep bicikle za vožnju . Turnir Pobjeda

” PocketBike Racer ” daje vam uspjeh i priznanja za uspješno završenog specifične zadatke u igri . Također su nagrađeni Xbox Live Gamerscore bodova . Osvojite Standardni utrke turnir za Standard Gold postignuća i 10 Gamerscore bodova . Prvi – mjesto završiti u Battle Royal turniru je nagrađen s 10 poena i Battle Royal Gold postignuća . Za hard core Gold postignuća i 10 Gamerscore bodova , pobijediti hard core Racing turnir . Završiti prvi u Cone Raspravnog Tournamanent za Cone Pretresno Gold postignuća and10 Gamerscore bodova .

Trikovi

Vuci Wheelie dulje od dvije sekunde za primanje 15 Gamerscore bodova i Big Wheelie postignuće . Za primanje Big Stoppie postignuće i 20 Gamerscore bodova , izvođenje Stoppie – suprotno od Wheelie , sbicikla odmara na prednjem kotaču – za više od pola sekunde . Jump udaljenosti većoj od 50 metara za Big Air postignuća i 10 Gamerscore bodova .
Razno Postignuća

Ispunite krug za manje od 1:30 na svaki tečaj u probnu Time primiti Time Trial Gold postignuće i 10 Gamerscore bodova . Osvojiti svoj ​​prvi meč za više igrača za 20 Gamerscore bodova i multiplayer kralja postignuća . Igrajte 25 ili više utakmica na Xbox Live za Pro – Gamer postignuća i 25 Gamerscore bodova . Za Karijera kralja postignuća i 30 Gamerscore bodova , završiti sve u igri turnirima . Pobijedi jednu utrku sa svakim BK karaktera za Maskota Jr. nagradu i 30 Gamerscore bodova .

Unlock Pocket Bikes

Dok većina bicikli su već dostupni , dva moraju biti otključan za korištenje . Završiti prvi u 50cc Battle Royale turniru otključati White Lightning 50cc pocket bike . Isto završno mjesto u 50cc Ultimate Cone Sudskog turniru otključava protok 50cc pocket bike .